עבודות מסגרות – שערים וסורגים

עבודות מסגרות הינן דבר נפוץ מאוד חלקכם נתקלים בשערי ברזל בכל יום. אחרים אולי תוהים, לשם מה צריך, בכלל, שערי ברזל? ובכן, שערי ברזל משמשים רבים מאיתנו בכל יום. שערי ברזל משמשים כדלת כניסה לבתים פרטיים, לגינות, למוסדות וכדומה. כאשר ישנו מבנה בעל חצר גדולה, פעמים רבות הכניסה אל החצר תהיה דרך שער ברזל דקורטיבי, אשר מהווה לא רק דלת כניסה, אלא גם קישוט אשר מייפה את הגינה. כך גם בבתים פרטיים, שער הכניסה מהווה חלק מן העיצוב של הבית כולו.

שערי ברזל מעוצבים

שערי ברזל מעוצבים יכולים להגיע במגוון צורות, צבעים וסגנונות. העובדה כי מדובר לברזל אינה מגבילה בשום אופן – לא את צורת השער ולא את צבעו. את הברזל שממנו עשוי השער ניתן לצבוע בכל גוון שהוא, באמצעות הצבעים המתאימים. גם את הצורה של השער ניתן לקבוע לפי הטעם האישי של בונה השער או של הלקוח המזמין אותו. אם בעבר היו רוב השערים דומים פחות או יותר בצורה שלהם,

הרי שכיום ישנן מגוון אפשרויות עיצוב, וניתן להפוך כל שער ברזל ליצירת אומנות של ממש. ניתן לראות שערי ברזל מעוצבים בצורות יפהפיות, אשר מתאימות למקום שבו מוצבים השערים. באופן כזה, משמשים השערים גם כהגנה וכפתח כניסה לגינה או לבית, ובה במידה משמשים כחלק מעיצוב המקום וכקישוט של ממש. פברז שערים מעוצבים לחצר ולגינה

מסגר מקצועי מתמחה בייצור של מוצרי ברזל כמו סורגים, מעקות, פרגולות, פרופילים לחלונות ולדלתות, מדרגות מתכת וכמובן – שערי ברזל. כל שער אשר הוא מבצע מעוצב על ידיו באומנות רבה להתאמה מושלמת של השער למקום שבו הוא מיועד להיות. ניתן לצבוע את השערים במגוון רחב של צבעים וגוונים, במרקם חלק או מגורען, עם מראה מבריק, מט או בסגנון של משי.

סורגים מברזל מידיו של מסגר

סורגים הפכו למוצר נפוץ וחשוב מאד כמעט בכל בית. לסורגים, אשר מותקנים על חלונות הבית, ישנן שתי מטרות עיקריות וחשובות מאד. המטרה הראשונה, היא למנוע מגנבים ופורצים להיכנס אל הבית. החלונות עצמם הם קלים מאד לפריצה ואינם מספקים הגנה מספקת לבית. הסורגים, לעומת זאת, חזקים ונעולים, וקשה מאד לפרוץ דרכם. חשוב במיוחד לשים סורגים למטרה זו בדירות קרקע, שאליהן קל במיוחד לחדור. המטרה השנייה, היא למנוע סכנה – ילדים עלולים לטפס על החלון וליפול ממנו החוצה. כאשר מדובר בקומה גבוהה הסכנה היא סכנת חיים של ממש. הסורגים מונעים מן הילדים ליפול, כך שגם אם יטפסו על החלון, לא יאונה להם כל רע, עבודתו של מסגפר ( נפח ) הינה להתאים עבורכם את הסורגים על פי המידות המדויקות והעיצוב שביקשתם !

דוגמא למסגר מקצועי לבניית סורגים

איזה סוגי סורגים קיימים ?

סורגים הם מצרך חיוני, אם כן. אולם אנשים רבים נמנעים מלהתקין סורגים על חלונות הבית שלהם, מפני שהם מכערים את החלון, חוסמים את הנוף וכדומה. אולם חשוב לדעת, שסורגים אינם חייבים להיות מכוערים. ההיפך הוא הנכון. כיום ניתן למצוא סורגים יפהפיים, מעוצבים ודקורטיביים, אשר הופכים למעין קישוט של החלון. ניתן לבנות אותם כסורגים דקים, כדי שלא יחסמו את הנוף, ואף להתקין אותם במרוחק מעט מן החלון, כדי שלא תיווצר תחושת מחנק.

אם החלונות נמצאים בקיר חזית, כדאי להתאים את כל הסורגים בבניין, כדי לשוות לקיר מראה אחיד. לחילופין, ניתן לבחור סורגים בעיצובים עליזים המתאימים לחדרי ילדים, או בעיצובים אלגנטיים המתאימים לסלון ולחדר השינה.

מסגרים מקצועיים יציעו לכם עשרות סוגי סורגים דקורטיביים אשר עשויים מברזל וממתכות אחרות. וידאגו להשתמש בחומרים האיכותיים ביותר, על מנת לוודא שהסורגים אכן יהיו חזקים וימלאו את מטרתם.
מקפידים במיוחד על חיבור חזק של הסורגים לקיר, כדי שהסורגים לא יינתקו, חלילה מהקיר, ויגרמו לנזק. יוצעו לכם מגוון רב של סורגים, הן סורגים מוכנים מן המלאי הרחב שבידם והן סורגים בהזמנה אישית, אשר יוכנו בגודל הדרוש לכם ובעיצוב הרצוי לכם. בהקפדה על שמירת כללי הבטיחות, ובונים את הסורגים בצפיפות הנכונה, שתהיה בטוחה לטיפוס מצד אחד, ולעומת זאת לא תחסום את הנוף הנשקף מן החלון.