פורץ כספות ועל ופריצת כספת

רק פורץ כספות מקצועי יידע לפרוץ את הכספת הרצויה שכן כיום ישנן טכנולוגיות רבות ושלל כספות מסוגים שונים.

ישנם פורצי כספות רבים בשוק אך לא כולם אמינים ולא כולם איכותיים ומקצועיים. מבחר הכספות הינו רב וביניהן כספות ביתיות, חסינות אש, דיגיטליות, כספות כבדות, כספות מפתח, חשמליות, בעלי מנעול צילינדר ועוד. במידה והכספת לא נפתחת אין טעם לנסות לפרוץ אותה לבד לא מחשש שלא תצליחו אלא כי תוכלו רק לגרום לנזק נוסף ולכן הגיע הזמן לקרוא לפורץ כספות או פורץ מנעולים מקצועי לפתירת הסוגיה.

פורצי כספות – ממה יש להזהר?

לא כל פורצי הכספות מאושרים ומוסמכים ע”י המשטרה או נושאים את האישורים הנדרשים. כפי שיש מנעולן רכב לא מוסמך או איכותי כך גם בתחום פורצי כספות. בנוסף, יש להזהר ולשים לב כי במקרה הצורך ויש להחליף מנעול בכספת, לא יותקן מנעול אשר פורק ממקום אחר אלא שיהיה חדש לחלוטין. חשוב כמובן שפורץ הכספת יהיה מקצועי, אמין, בעל כל התעודות הנדרשות של מנעולן מוסמך, אישור תעודת יושר, אישורי משטרה וכדומה וכמובן אם הנכם מזהים כי הוא משתהה ולא בטוח באשר לכספת מולה הוא עובד, דעו כי אין הוא מיומן מספיק.

דבר קטן ואחרון, כאשר אתם מבצעים שכפול מפתחות לכספת שלכם דאגו לבדוק מידי פעם שכל המפתחות במקומם, לא הלכו לאיבוד וכי איש מלבדכם אינו יודע אודות מקום המצותם.

כיצד לבחור פורץ כספות?

ישנם גם פורעי חוק אשר מתחזים לפורצי כספות אך כוונותיהם אינן טהורות. אז מה הדרך הטובה ביותר לבחור פורץ כספות?

1. שיטת “פה לאוזן” תמיד בטוחה ועובדת, לכן העזרו בחברים קרובים והמלצות אודות אנשי מקצוע איכותיים, מאושרים ומיומנים.

2. מוניטין – בדקו כמה זמן הספק עובד ומתמחה בעסק זה.

3. תעודת יושר – על הפורץ להיות בעל תעודת יושר ורצוי שיהיה גם ספק משטרת ישראל וכוחות הביטחון שכן זה מעיד על אמינות גבוהה.

4. נהלו עם איש המקצוע שיחה בטלפון כדי להתרשם ממנו ראשית ונסו לעמוד על טיבו ורמת המקצועיות שלו, האם הוא מהסס? חושב הרבה? לא נשמע בטוח באשר לדרך הפתרון וכדומה.

5. ערכו פגישה אישית עם פורץ המנעולים כדי להכיר ולראות אותו אישית טרם ההזמנה לפרוץ לכם את הכספת. התרשמות אישית הינה הטובה והיעילה ביותר.

ממה בנוייה כספת?

תשובה: כספת בנוייה מ-3 חלקים עיקריים והם הגוף, דלת הכספת והמנעול. מנעול איכותי קשה יותר לפריצה וברוב המקרים איכות המנעול היא שתקבע את מחיר הכספת.

אלו סוגי מנעולי כספת קיימים?

תשובה: מנעול כספת מכאני אשר הינו הקלאסי ותפקידו לשחרר פינים אל תוך תיבת הכספת וכך למנוע פריצתה. מנעול כספת דיגיטאלי הוא חדשני יותר ופועל בעזרת הקשת קוד דיגיטאלי. כמו כן ישנן כספות המשלבות את 2 הסוגים.

מה כדאי לבדוק לפני רכישת כספת?

תשובה: בדקו את אמינות הכספת שכן יש לרכוש רק מחברות אמינות ומוסמכות שמוצריה מאושרים ע”י משטרת ישראל, משרד הביטחון וחברות הביטוח וכמובן את איכות הכספת.

פריצת כספת מורכבת

פריצת כספות – כמה זה עולה לנו?

מחיר פריצת כספת אינו גבוה במיוחד והוא בדר”כ בין 750-320 ש”ח בהתאם לסוג הכספת ומורכבות הפריצה אך אין זה אמור לעלות לכם יותר מכך כאשר מדובר בכספת ביתית או סטנדרטית.

חשוב כי תתאימו את הכספת לצרכים שלכם כדי לא להסתבך איתה מאוחר יותר שכן יש מגוון של כספות המיועדים לאחסון חפצים שונים ומגוונים