מחפשים יעד אקזוטי ?

חברות תיירות רבות מבטיחות לכם יעדים אקזוטיים בעולם והאמת היא שיש כמה וכמה יעדים כאלה. אנשים המחפשים יעדים אקזוטיים הם בדרך כלל צעירים המטיילים עם תרמילים והם מחפשים בין היתר יעדים אקזוטיים המשלבים ספורט אתגרי של טיפוס הרים, טרקים ארוכים במקומות אקזוטיים או כל פעילות אחרת הקשורה במקומות אלה. יעדים אקזוטיים יש בכל רחבי העולם החל ביבשת אמריקה על שלושת חלקיה, יבשת אפריקה ואפילו יבשת אירופה מסוגלת לספק לכם יעדים אקזוטיים ברמה. היבשת בעלת היעדים האקזוטיים הרבים ביותר היא ללא ספק אסיה ובמיוחד בדרום מזרח אסיה. גם יבשת אוקיניאה על שלל אייה הרבים מציעה יעדים אקזוטיים שאחד מהם הוא האי בורה בורה.
 

בורה בורה – האי האקזוטי המדובר בעולם

בורה בורה הוא אי קטן ואקזוטי באוקינוס השקט בשטח של פחות משלושים קמ”ר. הוא תחת שלטון צרפתי וממוקם כ 260 ק”מ צפונית מערבית לפולינזיה הצרפתית והאי טהיטי. אוכלוסיית האי הקבועה מונה כתשעת אלפים נפש והעיר הראשית היא ואיטאפה –  Vaitape  האי הוא בעצם הר געש רדום המתנשא לגובה של 727 מטרים מעל פני הים והוא מיושב על ידי האדם הלבן מאז שנת 1777. הפולינזים המקומיים הגיעו לאי במאה הרביעית לספירה. בורה בורה הוא אחד מאיי התיירות הידועים בעולם ולמרות גודלו הקטנטן הוא מושך אליו תיירים רבים בכל שנה, במיוחד מארצות הברית ויפן. על האי נבנה שדה תעופה מודרני וחמש טיסות ביום מביאות את התיירים אליה וממנה. האי נחשב לאחד המקומות האקזוטיים והאקסקלוסיביים בעולם. מסביב לאי אתרי צלילה מהמרהיבים בעולם והשונית שמקיפה את רובו היא גן עדן לצוללנים ולשאר התיירים. כדי להגיע לאי בורה בורה יש לטוס תחילה לעיר פפטה שעל האי טהיטי שבפלג פולינזיה ומשם לתפוס טיסה לאי. יעד אקזוטי נוסף במזרח היא העיר מנילה. מנילה שונה לחלוטין מבורה בורה אך היא נחשבת ליעד אקזוטי לחלוטין.
 

טיסה למנילה – בירת הפיליפינים 

מנילה בירת הפיליפינים היא יעד אקזוטי לכל דבר ועשיר באטרקציות. במנילה תוכלו ליהנות מנופש רגוע או מחופשה פעילה. במנילה חופים משגעים וצמחייה אקזוטית עוטפת את העיר המוקפת בכפרים קטנים וציוריים שמומלץ לבקר בהם. נתב”ג איננה מאפשרת לכם טיסה ישירה לפיליפינים ובכל מקרה תצטרכו לעלות על טיסת המשך כדי להגיע למנילה. טיסות נתב”ג יוכלו לקחת אתכם למזרח הרחוק לבנגקוק או לערים נוספות כמו הונג קונג, ומשם תוכלו להמשיך בטיסות למנילה. גם חברת אל על מאפשרת טיסה למנילה כהמשך לטיסותיה לבנגקוק עם חברת תעופה נוספת.
 

מנילה בירת הפיליפינים

מנילה שוכנת לחופו המערבי של האי לוזון שהוא האי הגדול ביותר בשרשרת איי הפיליפינים המונה אלפי איים. מנילה היא עיר מודרנית שמתגוררים בה למעלה מ 11 מליון תושבים והיא מהווה את המוקד התרבותי והכלכלי של המדינה כולה. במנילה תוכלו למצוא תרבות עשירה, מסעדות טובות, תוכלו לבקר בשרידי העיר הספרדית טינטרמורוס, בבית הקברות הסיני המיוחד, בכנסיית קאייפו היפיפייה ובפארק ריזאל הגדול. מנילה היא עיר גדולה ומודרנית ותוכלו למצוא תחבורה ציבורית בקלות ובמהירות.
בנוסף למנילה תוכלו לבקר באיי הפיליפינים השונים שבהם תחשפו לתרבות מאד מיוחדת ואקזוטית, תוכלו לרבוץ בחופי ים משגעים במלונות גדולים ומודרניים וגם לבקר בכפרים קטנים ולחוות את תרבות עבודות היד המפותחת שלהם וכדומה. גם גידול האורז בשדות של הפיליפינים שונה מכל מה שראיתם במזרח וביקור באזורי ההר אצל שבטי האיגורוט יחשוף אתכם לטכניקה מיוחדת זו. אם ברצונכם לטוס לפיליפינים לא תמצאו טיסות ישירות היוצאות משדה נתב”ג. כדי להגיע תנחתו בבנגקוק ומשם תמשיכו למנילה.