טיול אחרי צבא ? הפלגות לצעירים !


במהלך השנים האחרונות, פלחי אוכלוסיית הצעירים הפכו לאחד מן הפלחים התיירותיים המשמעותיים והחשובים ביותר של ענף התיירות. בהתאם, ענף זה נאלץ להתאים את עצמו לצרכים התיירותיים הייחודיים והמיוחדים אשר מאפיינים את אוכלוסיית הצעירים. התוצאה היא קטגוריה תיירותית שלמה של הפלגות לצעירים, הפלגות ‘נופשיות’, כיפיות, מלהיבות ורעננות, הרבה יותר מחבילות הטיסה והנופש המוכרות והרגילות. כראייה, הפלגות נופש אלו מהוות אטרקציה רב – שנתית, מבוקשת ומצליחה ביותר. בנוסף, הפלגות אלו רלוונטיות מבחינת אינספור יעדים תיירותיים מיוחדים, אקזוטיים ומלהיבים, במיוחד לצעירים. בנוסף, הן גם מאופיינות במפרט אירוח, שהייה, בילוי ולינה ברמה הגבוהה ביותר, כיאה להפלגות אשר נמשכות מספר לא מועט של ימים ואשר מארחות צעירים במשך רוב שעות היממה.


הפלגות נופש לצעירים – מפליגות לאינספור יעדים אטרקטיביים
 

באופן מובן ביותר, צעירים מעוניינים להגיע ולחוות יעדים תיירותיים ייחודיים, אקזוטיים, מלהיבים ואטרקטיביים. בהתאם, הקטגוריה של הפלגות נופש מפליגות לעבר כל היעדים האטרקטיביים הבאים: יוון והאיים השונים אשר סובבים אותה (וביניהם כרתים, אגיוס, רודוס, ניקולאס, סנטוריני ועוד), קפריסין, איה נאפה, לרנקה ולימסול, מדינות אירופאיות ‘ים תיכוניות’ ומרעננות כמו קרואטיה, מונטנגרו, איטליה ובעיקר סורנטו. ליתר דיוק, סורנטו נחשבת לאחד מן יעדי ההפלגות ה’עולים’ והמבוקשים ביותר. לידע כללי של הצעירים אשר מחפשים אחר הפלגות לצעירים, סורנטו היא עיר קיט ונופש ייחודית ומלהיבה ביותר אשר ממוקמת בדרום מפרץ נאפולי ושייכת למחוז קמפאניה של איטליה. כיאה לעיר נופש וקיט, העיר מאוכלסת ב – 16,000 תושבים בסך הכול, משקיפה לעבר הר הגעש וזוב ומפרץ נפולי היפהפה.


חבילות הפלגות לצעירים מספקות לצעירים את חבילת הנופש המושלמת
 

הפלגות לצעירים נמשכות בממוצע בין שבוע ימים לשלושה שבועות. במהלך פרקי זמן ארוכים אלו, האונייה המפליגה היא ‘ביתם’ של הצעירים. בהתאם, אוניות נופש מספקות לצעירים את המפרט האיכותי הבא: תפריט אשר מציע שפע של ארוחות ביום, אינספור סוגים של מאכלים, ברמה הגבוהה ביותר ובהשראת אינספור מטבחים עולמיים. בנוסף, רוב ההפלגות מספקות אוכל על בסיס של ‘הכול כלול’, כלומר, 4 או 5 ארוחות ביום אשר מוגשות בחדר אוכל גדול, מרווח ומפואר אשר משקיף ישר לעבר הנופים הקסומים שמבעד לאונייה. בנוסף, אינספור אוניות נופש מפעילות מרכזי קניות להנאתם ורווחתם של מפליגי האונייה, מרכזי קניות אשר מציעים את מיטב המוצרים (וביניהם מוצרי קוסמטיקה, בשמים, אלכוהול, בגדים, מזכרות, מוצרי חשמל ועוד ועוד) בהנחות גדולות וללא מע”מ, מה שמספק חווית קנייה פשוט כיפית ומלהיבה. הפלגות נופש רבות מציעות גם מרכזי ספא וספורט איכותיים ומתקדמים אשר פעילים במשך רוב שעות ההפלגה. מרכזים אלו מספקים מתקני ספורט וכושר איכותיים, מדריכי חדר כושר אשר מסייעים למתאמנים, מתקני ספא ברמה הגבוהה ביותר אשר מספקים תפריט עיסויים אשר מבריא ומזין את הגוף והנשמה, מתקני ספא ‘נופשיים’ ומתבקשים כמו ג’קוזי, סאונה, בריכות מחוממות ומקורות ועוד.

הפלגות לצעירים רוכשים רק אצל סוכנות נסיעות מוכרת

הקטגוריה של הפלגות לצעירים הינה רוויה ומשופעת באינספור אוניות נופש, חבילות תיירות ועוד אשר מגיעות לקשת רחבה ומגוונת ביותר של יעדים. יחד עם זאת, היות ורוב החופשה נערכת במסגרת של אונייה, ייעוץ ורכישה של חבילת נופש באמצעות סוכנות נסיעות מוכרת ומורשית הינה בגדר ‘חובה’. הרי רק סוכנות נסיעות אשר מוכרת חבילות של הפלגות מכירות מקרוב את האוניות, את מפרט ואיכות החבילה, את האטרקציות שהיא כוללת בתוכה ועוד. בהתאם, רק סוכנות נסיעות תוכל לייעץ ולהמליץ לצעירים על אונייה, על יעדים אטרקטיביים שאליהם היא מגיעה, על מפרט ואטרקציות האונייה, מסלולים ופרקי זמן של נופשים ועוד.