איך בוחרים סורגים ?

סורגים אשר משמשים כיום כמעט כל מבנה מגורים ומשרדי עובדים מגיעים בשלל צורות, צבעים ואפשרויות עיצוב, בניית סורגים היא עבודתו של מסגר מקצועי !
כיום בשל הביקוש הנרחב לסורגים איכותיים, ישנה עלייה ברורה בייצור סורגים ובמגוון אפשרויות העיצוב הרבות של סורגים.
אם הנכם עוברים לבית חדש או שמא משפצים בית ישן, סורגים הם הבחירה הנכונה והנבונה בעבורכם, אשר ביכולתה להציל חיי אדם ולשדרג את מראה הבית.
על כן אין לזלזל בצורך המובן והבסיסי של התקנת סורגים בכל בית ויש למהר ולבצע את התקנה זו ראשית לריהוט ולעיצוב הבית יש להיעזר בחברה מקצועית המייצרת באמינות, עמידות ואיכות סורגים.

דוגמא להתקנת סורגים מקצועית

איכות ואמינות כן הולכים יחד עם שימוש ובחירה נכונה בסורגים מקצועיים..

סורגים הם ההגנה החיצונית העוטפת את כל מבנה הבית ועוזרת בשמירה מרבית יחד עם הגנה מלאה על יושבי המבנה, תפקידי הסורגים מתחלקים לשתיים :
שמירה על בני הבית מפני גורמים חיצוניים –  כיום מרבית מבעלי הבתים המשותפים ובעלי צמודי הקרקע מקפידים להישמר מפני גורמים חיצוניים הכוללים בין היתר : פורצים, גנבים וכד’ על ידי שימוש נכון והתקנה של סורגים איכותיים שעוזרים בסגירה מושלמת לאזורים החשופים והבעייתיים במבנה.
הגנה על בני הבית מפני מעידות או נפילות – בכוחם של סורגים גם להגן מפני תאונות ביתיות הכוללות מעידה בשל טיפוס על עדן החלון ( מקרים רבים של פעוטות וילדים אשר כתוצאה מטיפוס לחלון פתוח נופלים), בכוחם של הסורגים למנוע נפילה מסוג זה ותאונות כאלו ובכך בעצם להציל חיי אדם.

על ביטחון והרגשה טובה בתוך הבית לא מוותרים ! על כן מתקינים סורגים עמידים !

צריכים סורגים לבית מגורים, פנו כבר עכשיו לחברה מובילה בתחום הסורגים, קבלו הצעת מחיר משתלמת שמתאימה לכם וליכולותיכם ותיהנו מהגנה מלאה על בני ביתכם ותחושת ביטחון שאין שנייה לה.

סורגים מתקפלים

אחת ההתלבטויות בהקשר של עיצוב הבית ושמירה על היושבים בו היא ההתלבטות האם להתקין סורגים. על השאלה האם להתקין סורגים ומהי המשמעות שנגזרת מכך ננסה לענות במאמר הבא. ראשית חשוב להבין כי סורגים לבית עונים של שני צרכים עיקריים: הגנה על הילדים ומיגון הבית בפני פורצים. מדובר במוצר חשוב למדי בשני ההקשרים הללו ומטרת הסורג מקשה על הבחירה אילו סורגים להתקין. כן, השאלה האמתית אינה האם להתקין או לא להתקין סורגים לבית, אלא איזה סוג של סורגים כדאי לבחור.

כמה נקודות חשובות

המאמר הבא מאיר כמה נקודות חשובת בהקשר של בחירת הסורגים לבית ועוזר להחליט מהו הסוג הנכון עבורכם. ראשית חשוב להגדיר לעצמכם מהי המטרה שלשמה אתן צריכים את הסורגים. אם המטרה היא שמירה על בטיחות הילדים ומניעה של נפילה שלהם מהחלון, הרי שניתן להתקין סורגים קלים. היתרון בסוג כזה של סורגים הוא שניתן להתקינם באופן עצמאי ולהעביר אותם בקלות מדירה לדירה, כך שהם מתאימים גם לציבור שוכרי הדירות, והכי חשוב מכל לדעת לבחור את המסגר המומלץ עבורכם !

מיגון ובטחון

סוג אחר של סורגים הם סורגי המיגון. במקרה כזה של סורגי מיגון על הסורג להיות בעובי של לפחות 16 מ”מ ומקובע לחלון. על הברזל להיות מגלוון כך שיהיה עמיד בפני לחות ויצירת קורוזיה, או להיות צבוע בשיטה מיוחדת שאוטמת את הסורג בפני לחות ורטיבות. מדובר בצביעה יקרה שדומה לשיטת הצביעה של מכוניות. בין סורגי המיגון ניתן לבחור בין שני דגמים  עיקריים: סורגי בטן וסורגים ישרים. הבחירה כאן צריכה להיות מונחית על פי שיקול הבטיחות. סורגי בטן נחשבים הרבה פחות בטיחותיים בהקשר של ילדים.

האפשרות לשבת על הסורג מייצרת סכנה עבור ילדים ולכן אם יש ילדים קטנים בבית לא כדאי לבחור סורג בטן. סורג ישר הוא בטיחותי הרבה יורת וכיום ניתן להרכיבו כמעט מחוץ לחלון כך שיושבי הבית לא יהיו בתחושת כלא.